SiS

SiS


SiS alebo celým menom Science in Sport je značka z Veľkej Británie, ktorá patrí medzi najužšiu svetovú špičku v oblasti športovej výživy. Dôkazom je napr. aj to, že ako sponzor figuruje v tíme INEOS (predtým Sky) alebo v jednom z najznámejších futbalových klubov na svete, FC Manchester United. Ich výrobky sa predávajú vo viac ako 100 krajinách na svete už takmer 30 rokov.

Spoločnosť bola založená v roku 1992 profesionálnym cyklistom Timom Lawsonom. Počas tejto doby úzko spolupracujú s poprednými výskumnými ústavmi, vedcami a vrcholovými športovcami. Podporujú športovcov, s ktorými zdieľajú rovnaké hodnoty a ktorí sú inšpiráciou pre ostatných. Ich cieľom je poskytnúť tie najlepšie výživové možnosti pre milovníkov vytrvalosti. Vytrvalosť už nie je len maratón a triatlon. Vytrvalosť je kľúčom k úspechu pri väčšine populárnych športov.

Počas olympijských hier 2016 v Riu až 34 športovcov a tímov, ktorí vyhrali medailu, používali ako doplnky stravy výrobky SiS. Ich značke dôveruje mnoho vrcholových športovcov a olympionikov zo širokého portfólia športových disciplín okolo sveta. Základom tejto dôvery je ich dôraz na prevenciu voči tomu, aby sa žiadna zakázaná látka nedostala do finálneho produktu. SiS je jediná značka na svete, ktorá drží certifikáty “Informed Sport Site Certification” aj “Sport Product Certification”. Pri výrobkoch SiS si môžete byť istí, že konzumujete to najlepšie, čo veda v kombinácii so športom môže ponúknuť!

Žiadne produkty značky SiS sa nenašli...