Svetlo zadné so smerovkami a bezdrôtovým ovládačom

Neohodnotené

ULTRAJASNÉ LED SVETLO - 14 červených LED SMD a 2 × 9 žltých LED SMD na ľavej a pravej strane, vysoký jas, dobre viditeľné zo vzdialenosti viac ako 150 metrov v hmlistom/daždivom počasí alebo dokonca v tmavej noci. Funkcia smeroviek je podporovaná aj zvukovou signalizáciou.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 337
€19 €15,83 bez DPH
Svetlo zadné so smerovkami a bezdrôtovým ovládačom
Neohodnotené
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 500,- € je doprava na nás.
Darček
Darček
Ku každému bicyklu, alebo kolobežke nad 500,- € športové okuliare Trieye so spätným zrkadlom. Zavolajte, alebo napíšte ktoré.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Homecredit, Quatro a Grenke.

ULTRAJASNÉ LED SVETLO - 14 červených LED SMD a 2 × 9 žltých LED SMD na ľavej a pravej strane, vysoký jas, dobre viditeľné zo vzdialenosti viac ako 150 metrov v hmlistom/daždivom počasí alebo dokonca v tmavej noci. Funkcia smeroviek je podporovaná aj zvukovou signalizáciou.

BEZDRÔTOVÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE - Režimy osvetlenia môžete jednoducho prepínať stlačením troch tlačidiel na ovládači WIRELESS REMOTE, ktorý si môžete upevniť na riadidlá. Pomocou týchto tlačidiel môžete ľahko prepínať medzi 5 režimami osvetlenia vrátane pravých/ľavých smeroviek, svietiacich červených LED, blikajúcich červených LED a blikajúcich všetkých LED svetiel. Funkčné podsvietenie tlačidiel vizuálne signalizujú v akom režime je zadné svetlo.

USB NABÍJANIE - Vstavaná nabíjateľná batéria 900 mAh, po úplnom nabití vydrží až 8 hodín v režime blikajúceho svetla. V pohotovostnom režime vydrží až 36 hodín. Diaľkový ovládač je vybavený vymeniteľnou gombíkovou batériou CR2032 a môže fungovať viac ako 10 mesiacov.

VODOTESNOSŤ - Zadné svetlo je vyrobené z vodotesného materiálu, aby zaistilo bezpečné používanie v daždivých dňoch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Svetlá, zrkadlá, odrazové sklíčka
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: