PALICE TELESKOPICKÉ GABEL VARIO S-9.6 FUCHSIA PRE NORDIC WALKING

Neohodnotené
Značka: GABEL

Gabel VARIO S-9.6 FUCHSIA je teleskopický hliníkový model palíc, určený pre nadšencov športu nordic walking. Ich gumenú rukoväť je možné dezinfikovať, preto je ideálna pre inštruktorov nordic walkingu, pre hotely, kúpele, požičovne alebo kohokoľvek, kto bude palice požičiavať a zabezpečí teda dostatočnú hygienu pre svojich klientov. Jednotlivé sekcie sú dĺžkovo nastaviteľné od 77 do 130 cm, takže okrem dobrej skladnosti pokrývajú aj celú výškovú škálu užívateľov.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 702
€47,95 €39,96 bez DPH
PALICE TELESKOPICKÉ GABEL VARIO S-9.6 FUCHSIA PRE NORDIC WALKING
Neohodnotené
Značka: GABEL
PALICE TELESKOPICKÉ GABEL VARIO  S-9.6 FUCHSIA PRE NORDIC WALKING
Akcia
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 500,- € je doprava na nás.
Darček
Darček
Ku každému bicyklu, alebo kolobežke nad 500,- € športové okuliare Trieye so spätným zrkadlom. Zavolajte, alebo napíšte ktoré.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Homecredit, Quatro a Grenke.

GABEL VARIO S-9.6 FUSCIA- TELESKOPICKÉ PALICE PRE NORDIC WALKING

VARIO S-9.6 je praktická palica určená pre nováčikov nordic walking.

Tento teleskopický hliníkový model je výškovo nastaviteľný pomocou vnútorného expandéra (L.L.S. Light locking system). Vrchný tubus O16 mm aj výsuvná časť O14 mm je z hliníka F56.
Vybavený je ergonomickou rukoväťou vybavenou N.C.S. systémom. (Nordic Click System), ktorý umožňuje rýchle odopnutie pútka jednoduchým stlačením tlačidla. Veľkou výhodou systému je, že na odopnutie budete potrebovať iba jednu ruku. Jedinečnosť pútka (rukavičky) spočíva aj v tom, že okrem jeho dokonalého prispôsobenia sa ruke, vďaka jeho spracovaniu a konštrukcii chránite svoje oblečenie pred poškodením, pretože sa zapína smerom von. Pútko je možné nahradiť rukavicou NORDIC GABEL NCS s integrovaným pútkom.

Reflexné nálepky (REFLEX), zvyšujú viditeľnosť v tme a umožňujú bezpečné výlety aj po západe slnka. Zviditeľní vás pre motoristov, aby bola zaistená vaša bezpečnosť aj vo večerných hodinách, v blízkosti ciest a v mestských oblastiach.

Špička z karbidu volfrámu (CARBIDE) zaručuje optimálnu trakciu na všetkých typoch terénu.

VARIO S-9.6 je k dispozícii v rôznych farbách, aby vyhovovali každému vášmu vkusu.

 

Technické parametre

Váha: 247
Materiál: Alu F56
Hrot + Hrot: 05/50 Carbide
Koleso: 03/40F NW
Rukoväť: Dual Tech 01/25
Diameter: 16/14 mm
Podložka: 05/27
Remienok: NCS Comfort 02/36
Dĺžka: 100 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Palice pre Nordic Walking
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Gabel založil v roku 1956 taliansky lyžiar Galdino Beltramello. Dnes je táto spoločnosť jednou z najväčších a najvýznamnejších producentov trekových a lyžiarskych palíc na svete. Dôraz kladie najmä na inovovanie technológie a užívateľský komfort, vďaka čomu výrobky prerazili do viac ako 80 krajín sveta. Spolu s palicami sú v portfóliu spoločnosti špičkové profesionálne prilby a lyžiarske okuliare.