Okuliare so spätným zrkadlom TriEye View Sport High Contrast

Neohodnotené
Značka: TriEye

Nórske patentované športové okuliare TriEye s integrovaným a nastaviteľným spätným zrkadlom vám umožnia vidieť dozadu bez toho, aby ste otočili hlavu a nestratili kontakt s tým, čo sa deje pred vami.

Veľkosť rámu okuliarov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Na sklade Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 2953 2954 Zvoľte variant
€89 €74,17 bez DPH
Okuliare so spätným zrkadlom TriEye View Sport High Contrast
Neohodnotené
Značka: TriEye
Okuliare so spätným zrkadlom TriEye View Sport High Contrast
Dealer
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 500,- € je doprava na nás.
Darček
Darček
Ku každému bicyklu, alebo kolobežke nad 500,- € športové okuliare Trieye so spätným zrkadlom. Zavolajte, alebo napíšte ktoré.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Homecredit, Quatro a Grenke.

Okuliare TriEye 

TriEye okuliare predstavujú inovatívne štýlové športové okuliare s integrovaným spätným zrkadlom. Poskytujú bezpečnú kontrolu okolia prostredníctvom nastaviteľného spätného zrkadla, ktoré vám umožní vidieť dozadu bez nutnosti otočenia hlavy a strate kontaktu s tým, čo sa deje pred vami. Každý sa chce dostať do cieľa bezpečne. Schopnosť správne vyhodnotiť situáciu je veľmi dôležité! TriEye™ je verným spoločníkom v meste aj mimo mesta.

Vlastnosti modelu View Sport High Contrast

Šošovka (okuliarové sklo) poskytuje plnú UV ochranu pred slnečným žiarením (UV400) kategórie 3. Nemusíte sa obávať, že by sa pri páde poškodili, pretože majú nepoškriabateľnú polykarbonátovú šošovku (okuliarové sklo) s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu. Vysoko kontrastná šošovka (okuliarové sklo) poskytuje bezprecedentnú kontrolu prenosu svetla, umožňujúca presné nastavenie farieb na maximalizáciu kontrastu a zlepšenie viditeľnosti.

Rám je vyrobený z termoplastického materiálu TR90, ktorý je odolný voči poškodeniu, a je zároveň pružný a ľahký. Pohodlne a dostatočne pevne sa nosí, pretože pod jemným tlakom sa prispôsobí vašej tvári. Nastaviteľné nosové sedielko a gumové ukončovacie špičky zabezpečujú maximálny komfort. 

Udržateľnosť 

Zvláštnosťou okuliarov TriEye View je ich udržateľnosť. Zaručujeme výmenu každého jednotlivého komponentu - či už ide o šošovku (okuliarové sklo) - jednoduchým otvorením západiek na oboch stranách a výmenou iného druhu šošovky (okuliarové sklo) podľa aktuálnej potreby, rám, spätné zrkadlo, nosové sedielko, atď. 
Postup rozobratia a poskladania okuliarov nájdete v časti videá.

TriEye™ pri športe

Okuliare sú vhodné pre mnohé športy a aktivity, ako je cyklistika, triatlon, beh, veslovanie a inline-korčuľovanie. Sú veľmi užitočné aj pri jazde na segwayi, kolobežke alebo ležadlovom bicykli a v zimnom období pri bežkovaní a možno aj pri lyžovaní. 

Ambiciózni športovci

Súťažiaci alebo tréningoví partneri, ktorí radi predbiehajú, sa objavia v spätnom zrkadle skôr. Tým, že vidíte, čo sa deje za vami získate výhodu niekoľkých dôležitých sekúnd, ktoré môžete stratiť pri otočení hlavy dozadu a zároveň poistíte svoju vlastnú bezpečnosť.

Funkčnosť

TriEye™ spätné zrkadlo funguje ako v aute a dá sa nastaviť tak, aby vám presne sedelo. Spätné zrkadlo je ideálne nastavené vo chvíli, keď v ňom vidíte časť svojej tváre a ramena. Prosíme, nepozerajte sa do zrkadla neustále. Krátkym pohľadom vyhodnoťte situáciu za vami a vždy pamätajte na kontrolu "mŕtveho uhla"

Tip pre rodičov

Cyklistický príves je obľúbený u rodičov a u ich detí. Nie je to vždy len zábava, ale aj starosť: počas jazdy totiž nevidíte, čo sa s prívesom deje. Neustále sa otáčate, aby ste skontrolovali či je dieťa v poriadku. TriEye™ ponúka jednoduché a účinné riešenie. S týmito inovatívnymi okuliarmi môžete sledovať príves miernym pohybom hlavy, čím zvýšite bezpečnosť seba aj malého spolujazdca.

DIOPTRICKÉ SKLÁ

Vkladací rám na dioptrické sklá je doplnok, ktorý umožňuje skombinovať športové okuliare TriEye s dioptrickými šošovkami (okuliarové sklá). Vkladací rám je dodávaný spolu s nosovým sedielkom, ktorý je prispôsobený na jeho vloženie. Nájdete ho v podkategórii - Príslušenstvo a náhradné diely pre TriEye.

 VEĽKOSŤ

 

Balenie obsahuje

Športové okuliare TriEye so spätným zrkadlom, návod na používanie, prenosný obal, čistiacu handričku a ochranné puzdro.

Ocenenia

Na ISPO Awards 2019 získala spoločnosť TriEye™ ocenenie Gold Winner v kategórii Outdoor > Biking. Po ocenení Taipei Cycle d&i award 2018 a cene verejnosti Eurobike Start-Up Award 2018 je to už tretie ocenenie pre športové okuliare so spätným zrkadlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Okuliare športové TriEye so spätným zrkadlom
Záruka: 2 roky

Postup rozobratia okuliarov

TriEye

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: