Akcelerátor (ručný plyn) s displejom a spínacou skrinkou napájania pre elektrobicykle

Neohodnotené
Značka: DEXKOL

Cena akcelerátora je 0,00 € (vrátane skráteného gripu) pri jeho objednávke spolu s bicyklom. Dodaný bude už namontovaný na bicykli. Vhodný aj pre DEXKOL BK2 a iné. Záujem o akcelerátor uveďte v objednávke (nákupnom košíku) v 3. kroku - Informácie o vás. Označte políčko Zadať poznámku a tam napíšte vašu požiadavku (poznámku).

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Informujte sa
Kód: 540
€51,10 €42,58 bez DPH
Akcelerátor (ručný plyn) s displejom a spínacou skrinkou napájania pre elektrobicykle
Neohodnotené
Značka: DEXKOL
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 500,- € je doprava na nás.
Darček
Darček
Ku každému bicyklu, alebo kolobežke nad 500,- € športové okuliare Trieye so spätným zrkadlom. Zavolajte, alebo napíšte ktoré.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Homecredit, Quatro a Grenke.

Dodatočnou montážou akcelerátora (ručný plyn) je možnosť používať elektrobicykel bez nutnosti šliapania do pedálov do jeho max. možnej rýchlosti.

Ďalšou možnou využiteľnou funkciou je jednoduchší rozjazd, buď okamžitý alebo až po zašliapnutí do pedálov, voľba podľa servisného nastavenia a určenia miery bezpečnosti pri rozjazde.

Riadiaca jednotka a nábojový motor umiestnený v zadnom kolese elektrobicykla nie sú konštruované pre jazdu len s použitím akcelerátora (ručný plyn) bez šliapania do pedálov a to hlavne s vyšším prevýšením ako 10°, pretože takýmto používaním elektrobicykla dochádza k nadmernému prehrievaniu a preťažovaniu vyššie spomenutých komponentov a výraznému znižovaniu kapacity batérie, t.j. aj jej životnosti, čo má za následok ich možné trvalé poškodenie.
Prípadné nároky z porúch vzniknutých týmto spôsobom jazdy preto nebudú považované za oprávnené.

Inštaláciou tohto modulu (ak vyvinie rýchlosť vyššiu ako 6km/h) a používanie takto upraveného elektrobicykla nesúladí s platnou legislatívou pre prevádzku elektrobicyklov na pozemných komunikáciách a komunikáciách určených pre cyklistov a chodcov. 

Pri objednaní akcelerátora samostatne ako náhradný diel sa dodáva bez skráteného gripu, ktorý je možné doobjednať. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Motory, akcelerátory
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Elektrobicykle DEXKOL v modelovej rade BK patria k jedným z obľúbených bicyklov v Európe vďaka použitým kvalitným materiálom, jednoduchému modernému dizajnu a nadštandardnou základnou výbavou. Na ich vývoji spolupracujeme s výrobcom, čo prináša zvýšenie ich jazdných a úžitkových vlastností.