Akcelerátor (ručný plyn) pre elektrobicykle,

Neohodnotené
Značka: X-SCOOTERS
Dostupnosť Na sklade
Kód: 3056
€26,10 €21,75 bez DPH
Akcelerátor (ručný plyn) pre elektrobicykle,
Neohodnotené
Značka: X-SCOOTERS
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 500,- € je doprava na nás.
Darček
Darček
Ku každému bicyklu, alebo kolobežke nad 500,- € športové okuliare Trieye so spätným zrkadlom. Zavolajte, alebo napíšte ktoré.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Homecredit, Quatro a Grenke.

Dodatočnou montážou akcelerátora (ručný plyn) je možnosť používať elektrobicykel bez nutnosti šliapania do pedálov do jeho max. možnej rýchlosti.

Ďalšou možnou využiteľnou funkciou je jednoduchší rozjazd, buď okamžitý alebo až po zašliapnutí do pedálov, voľba podľa servisného nastavenia a určenia miery bezpečnosti pri rozjazde.

Riadiaca jednotka a nábojový motor umiestnený v zadnom kolese elektrobicykla nie sú konštruované pre jazdu jedine s použitím akcelerátora (ručný plyn) bez šliapania do pedálov a to hlavne s vyšším prevýšením ako 10°, pretože takýmto používaním elektrobicykla dochádza k nadmernému prehrievaniu a preťažovaniu vyššie spomenutých komponentov a výraznému znižovaniu kapacity batérie, t.j. aj jej životnosti, čo má za následok ich možné trvalé poškodenie.
Prípadné nároky z porúch vzniknutých týmto spôsobom jazdy preto nebudú považované za oprávnené.

Inštaláciou tohto modulu (ak vyvinie rýchlosť vyššiu ako 6 km/h) a používanie takto upraveného elektrobicykla nesúladí s platnou legislatívou pre prevádzku elektrobicyklov na pozemných komunikáciách a komunikáciách určených pre cyklistov a chodcov.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Motory, akcelerátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: