sk en cs de es

Zadné svetlo so smerovkami
a bezdrôtovým ovládačom  38,00 € s DPH

ZADNÉ LED SVETLO - vysoký jas, dobre viditeľné zo vzdialenosti viac ako 150 metrov v hmlistom/daždivom počasí alebo dokonca v tmavej noci.

produkt je na objednávku


Zdieľať:

ULTRAJASNÉ LED SVETLO - vysoký jas, dobre viditeľné zo vzdialenosti viac ako 150 metrov v hmlistom/daždivom počasí alebo dokonca v tmavej noci. Funkcia smeroviek je podporovaná aj zvukovou signalizáciou.

BEZDRÔTOVÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE - Režimy osvetlenia môžete jednoducho prepínať stlačením troch tlačidiel na ovládači WIRELESS REMOTE, ktorý si môžete upevniť na riadidlá. Pomocou týchto tlačidiel môžete ľahko prepínať medzi 5 režimami osvetlenia vrátane pravých/ľavých smeroviek (po 5 bliknutí sa vypnú), svietiacich červených LED, pomaly blikajúcich červených LED a rýchle blikajúcich LED svetiel. Funkčné podsvietenie tlačidiel vizuálne signalizuje v akom režime je zadné svetlo.

USB NABÍJANIE - Vstavaná nabíjateľná batéria 900 mAh, po úplnom nabití vydrží až 8 hodín v režime blikajúceho svetla. V pohotovostnom režime vydrží až 36 hodín. Diaľkový ovládač je vybavený vymeniteľnou gombíkovou batériou CR2032 a môže fungovať viac ako 10 mesiacov.

VODOTESNOSŤ - Zadné svetlo je vyrobené z vodotesného materiálu, aby zaistilo bezpečné používanie v daždivých dňoch.

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ